Cyklinowanie podłóg poznań

Obszar naszej działalności to Poznań oraz okoliczne miejscowości takie jak:

Profesjonalne cyklinowanie podłóg Poznań!

Dzień dobry Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług renowacji podłóg drewnianych zapewniamy fachową obsługę i terminową realizację w naszej ofercie znajdą państwo: bezpyłowe cyklinowanie parkietu, polerowanie, lakierowanie i olejowanie, cyklinowanie desek z farby, Sam szlif, szpachlowanie ubytków, kompleksowa renowacja schodów, montaż listew przypodłogowych. Obszar naszej działalności to miasto Poznań oraz okoliczne miejscowości takie jak na przykład: Luboń, Suchy Las, Koziegłowy, Gądki, Kamionki, Swadzim, Rokietnica, Zalasewo, Rogalin, Dopiewo oraz inne! Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty

Konkurencyjne ceny! Fachowe wykonanie! Profesjonalna wycena! Wolne terminy!

DLACZEGO WARTO SIĘ ZDECYDOWAĆ NA NASZE usługi renowacji podłóg?

Na czym polega
cyklinowanie podłóg?

Cyklinowanie to proces szlifowania nawierzchni drewnianych z użyciem maszyny nazywanej cykliniarką. Jest ona wyposażona w tarcze lub pasy z papieru ściernego. Dodatkowo stosuje się także inne urządzenia szlifierskie, aby odnawiać drewniane powierzchnie kompleksowo. Podczas cyklinowania dochodzi do zdarcia wierzchniej warstwy drewna wraz z pokrywającym je lakierem. Najczęściej usuwa się około 1-2 mm materiału. Pod spodem widoczna jest wtedy świeża warstwa drewna pozbawiona niedoskonałości – zabrudzeń, przebarwień czy wgnieceń.

Po co wykonuje się cyklinowanie podłóg?

Prawidłowe cyklinowanie parkietu krok po kroku umożliwia nadanie podłodze estetycznego wyglądu, a następujące po tym procesie lakierowanie, olejowanie czy malowanie farbami zabezpiecza drewno przed zniszczeniem i poprawia jego wygląd. Cyklinowanie można prowadzić na wielu rodzajach podłóg drewnianych – nawet tych mających wiele lat, gdy nadal pozwala na to ich stan techniczny. Gdy zatem drewno przestaje wyglądać atrakcyjnie, nie trzeba decydować się na całkowitą wymianę podłogi na nową. Wystarczy profesjonalne cyklinowanie.

Jakie są Dodatkowe usługi w zakresie renowacji podłóg?

TU TREŚĆ NOWA


Zawsze wykonujemy usługi z sumiennością i zaangażowaniem. Jakość wykonywanych usług gwarantujemy wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dbamy szczegóły, precyzje wykonanych prac. Zapewniamy profesjonale doradztwo oraz indywidualną bezpłatną wycenę. Cechuje nas rzetelność i terminowość. Ład i porzadek w miejscu monażu to dla nas sprawa bardzo ważna, gdyż świadczy ona o profesjonalizmie fachowcy..
Wybierając nas decydujecie się na: jakość, profesjonalizm, konkurencyjne ceny, terminowość!

Nasze usługi renowacji podłóg:

Obszar działalności

Poznań oraz okolice:

Mapa obszaru
naszej działalności:

Skontaktuj się z nami!