Dekarz, Usługi dekarskie, Remonty dachów
DACH-EXPERT
Mate Gabor

Dekarz DACH-EXPERT:

Dekarz Wałbrzych

Oferujemy kompleksowe usługi dekarskie, którymi zajmujemy się od kilku lat. Doświadczenie nabyte przez ten czas nauczyło nas wykonywania usług na wysokim poziomie. Przekłada się to na zadowolenie klientów co jest dla nas Priorytetem. Wykonanie . Doradzamy w sprawach technicznych. Obszar naszej działalności to województwo dolnośląskie a w tym miejsca takie jak: Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Trzebnica, Oleśnica, Zgorzelec, Oława, Lubin, Bolesławiec, Dzierżoniów.

Usługi dekarskie legnica

Oferujemy między innymi :
Krycie dachów: papą termozgrzewalną, blachodachówką, blachą trapezową, gontem, dachówką, onduliną.
Montaż obróbek blacharskich: okien i wyłazów dachowych, systemów rynnowych, Podbitek dachowych. Remonty dachów, Ocieplenia dachów, Odśnieżanie pokryć dachowych, Naprawy systemów kominowych, Odbudowy systemów kominowych, Naprawy usterek i likwidacje przecieków, Pogotowie dekarskie 24h/7.

Remonty dachów województwo dolnośląskie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 514 642 816 Przyjedziemy, dokonamy niezbędnych pomiarów ,wycenimy i wykonamy zlecenie. Na każdą wykonaną usługę udzielamy pisemnej gwarancji 10 lat. Jeżeli nie można sie skontaktowac z nami telefonicznie to prosimy o pozostawienie wiadomosci sms lub kontakt poprzez poniższy formularz napewno oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Oferowane usługi dekarskie:

galeria Dach-expert

Obszar działalności

Województwo dolnośląskie:

Skontaktuj się z Dach-expert!