dekarz malbork

DINA-BUD IRENEUSZ KRASKE

Dostępne wolne terminy!

Zadzwoń i umów spotkanie!

Miła obsługa!

Gwarantujemy profesjonalne podejście!

Fachowe wykonanie!

Nasze prace nie mają sobie równych!

Oferowane usługi!

Usługi dekarskie

Potrzebujesz dekarza? Szukasz fachowcy, który zna się na swojej pracy? Dobrze trafiłeś/aś! W naszej ofercie znajduje się: papy termozgrzewalne, ocieplanie dachów styropapą, gonty, blachodachówka, dachówka ceramiczna/ betonowa, montaż okien dachowych, montaż rynien metalowych i pcv. Dodatkowo wykonujemy usługi elektryczne. Usługi świadczymy w miejscowościach: Malbork, Sztum, Kwidzyn, Tczew, Starogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Grudziądz, Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gdański. Posiadamy wolne terminy, oferujemy konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo!

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi dekarskie?

Działamy w tej branży wiele lat Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i wygodzie wybierz nasz zespół. Pracują u nas wyłącznie przeszkoleni pracownicy z doświadczeniem. Jesteśmy rzetelni i terminowi. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny. Dbamy również o ład i porządek w miejscu pracy. Wystawiamy faktury vat.
Jak myślisz, jaki powinien być dobry dekarz? Przede wszystkim bogaty o, wieloletnie doświadczenie i znajomość swojego fachu. Wiedza jest bardzo ważna. Posiadamy własną profesjonalną kadrę, specjalistyczny sprzęt.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Bogate doświadczenie!

Najlepszy dekarz
w okolicy

Dodatkowe usługi!

Dodatkowo oferujemy:

-usługi elektryczne

Sprawdż gdzie wykonujemy usługi!

Obszar działalności

Miasta takie jak:

Skontaktuj się z nami!