Miki-dach
Usługi Dekarskie Płońsk

Obszar działalności to Płońsk i Nowy Dwór Mazowiecki oraz okoliczne miejscowości takie jak na przykład:

Profesjonalny dekarz Płońsk!

SZukasz fachowego dekarza?

Firma Miki-Dach oferuje szereg profesjonalnych usług dekarskich. Charakteryzuję się ogromną precyzją oraz skrupulatnością w wykonaniu zleceń zgodnie z życzeniem klienta. Powierzając nam jakiegokolwiek zadanie można oczekiwać fachowo wykonanego zlecenia. W mój szeroki wachlarz usług wchodzą na przykład: dachówka ceramiczna, dachówka betonowa, gont bitumiczny, blachodachówka połaciowa, blachodachówka trapezowa, trapez elewacyjny, trapez konstrukcyjny, panel na rąbek, membrana dachowa, okna dachowe.
Oferuje wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac, z gwarancją świadczonych usług. Gwarantuje konkurencyjne ceny!

Nasze Usługi :
, blachodachówka, gont itp.

Moje usługi są zawsze wykonywane z jak największą precyzją i zaangażowaniem. Z czystym sumieniem nazywam siebie fachowcem w dziedzinie usług dekarskich. Jakość wykonywanych usług gwarantuje moim wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Zadowolenie klienta jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu! Zapewniam profesjonalne doradztwo oraz indywidualną wycenę. Cechuje mnie rzetelność i terminowość. Dbam o ład i porządek w miejscu pracy.

Dodatkowe Usługi :
Trapez, membrana, okna.

Potrzebujesz dekarza? Dobrze trafiłeś! Z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia. Nie boimy się wyzwań. Naszą firmę budujemy w oparciu o zadowolenie i zaufanie klienta. Najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług są wykonane przez naszych fachowców prace.

Gdzie świadczę moje usługi ?

Mój obszar działalności to Płońsk i Nowy Dwór Mazowiecki oraz okoliczne miejscowości tego miasta. Przykładowe miejscowości w których podejmę się zleceń to między innymi: Siedlin, Brody, Michowo, Szeromin, Skarżyn, Zakroczym, Pomiechówek, Czosnów, Kroczewo, Skierdy. Jeżeli mieszkasz w okolicach Płońska lub Nowego Dworu Mazowieckiego zadzwoń na pewno będę chętny do podjęcia Twojego zlecenia.

Usługi dekarskie sprawdzonego dekarza Płońsk i Nowy Dwór Mazowiecki!

Współpracuje z firma dachport, Oferuje fachowe usługi dekarskie takie jak:

Są długie pasy, które posiadają wycięcia różnorodnego kształtu, po położeniu na dachu wyglądają jakby była ułożona dachówka lub gont drewniany. Gont bitumiczny pod kontem produkcji jest bardzo podobny do papy. Oba te produkty są produkowane z wodoszczelnej masy asfaltowej czyli bitumu. Ich zaletą jest niewielka masa, łatwość w montażu, można je stosować na dachach o każdym kącie nachylenia i zróżnicowanym kształcie. Materiał, z którego jest wyprodukowany gont zapewnia szczelność jest bardzo odporny na działanie zarówno temperatur jak i promieni UV. Podstawa produkcji jest warstwa nośna czyli osnowa z włókna szklanego nasączona bitumem modyfikowanym.
Jest to eleganckie i trwałe pokrycie dachowe, które nadaje się na wszystkie rodzaje dachów. Stosuje się ją w każdym rodzaju budownictwa: jedno/wielorodzinnych domów, budynków gospodarczych czy renowacjach starych dachów. Blachodachówka produkowana jest z blachy stalowej o wysokiej wytrzymałości, blacha jest ocynkowana. Jest zabezpieczana przed wystąpieniem korozji nawet w przypadku przecięcia czy zarysowania blachy. Każda z blach z których blachodachówka jest produkowana jest z innej huty w zależności jaka firma z którą huta współpracuje. Jest to lekkie pokrycie dachowe, na kształt blachodachówki nie wpływa wilgoć ani ciężar. Wzory wytłoczone na blachodachówkach są odmienne w zależności od firmy, z której jest kupowana. W blachodachówce klient może wybrać nie tylko wzór z wielu innych ale także kolor.
Nie różni się ona od produkcji blachodachówki w całościowych arkuszach, ponieważ także jest produkowana z blachy stalowej. Jej największą zaletą jest unikalny kształt składający się tylko z dwóch a nie wielu modułów. Ułatwia to przewiezienie blachodachówki na dany teren budowy oraz ułatwia to dekarzom na przeniesienie pojedynczych arkuszy na dach. Ze względu na swoje wymiary dana blachodachówka nie wymaga tylu przycięć co blachodachówka połaciowa. Stosowanei wielu zakładów nie wpływa źle na wygląd całego dachu po ułożeniu.
Blachy trapezowe są wykonywane z kilku blach: powlekanych powłokami poliestrowymi, alucynkowych i ocynkowanych. Blacha trapezowa może być układana zarówno na domach jednorodzinnych jak i na budynkach gospodarczych. Jest bardzo trwała dzięki powłoce cyku, która jest na nie nakładana w zależności od huty z której jest zamawiana blacha do produkcji. Powłoka zapewnia także ochronę przed działaniami kwasów na blachę oraz w obszarach przecięcia blachy lub gdy zostanie uszkodzona powłoka cynku. Blacha ta może być również dostępna w innych powłokach, które oferuje dana firma z dużą gamą kolorów do wyboru.
Blacha trapezowa nadaje się nie tylko na dachy ale także na elewację domów czy budynków gospodarczych. W zależności od profilu danej blachy możemy ustalić jej zastosowanie. Trapez jest wykorzystywany nie tylko w budownictwie budynków jednorodzinnych ale także w budownictwie przemysłowym lub też handlowym. W zależności od profilu można określić wytrzymałość danej blachy, przez rozstaw podpór.
Zwany inaczej profilami konstrukcyjnymi. Jest to trapez o najwyższym profilu i największej wytrzymałości ze względu na rozstaw podpór. Są stosowane przeważnie na dachach o dość dużych powierzchniach, takich jak obiektów przemysłowych czy handlowych oraz do wykonywania stropów.
Jest to pierwsza z technologii pokryć dachowych stosowanych z blach stalowych w budownictwie. W dzisiejszych czasach jest ona ulepszona, a mianowicie został ulepszony zatrzask, który umożliwia łatwość w montażu. Jest to lekkie pokrycie dachowe, stosowane w każdym typie budownictwa. Jest estetyczny a jego dość ważną zaletą jest to iż jest on szczelny i można go stosować na niskim koncie nachylenia nawet przy 9° spadku. Panel można kupić w powłoce i kolorze oferowanej firmy.
Membrany dachowe w dzisiejszych czasach zastępują dawne papy bitumiczne. Pełni funkcję paroizolacji oraz termicznej izolacji przed wodą. Można je stosować na dekowanie ale nie jest ono konieczne pod membranę. Membrany składają się z jedne lub wielu powłok produkowanych z polietylenu twardego, miękkiego, polipropylenu i poliestru. Można je stosować na każdy rodzaj dachu i pod każde pokrycie dachowe. Na rynku mamy duży wybór membran o różnych parametrach tak aby dobrać odpowiednią membranę do potrzeb klienta.

Posiadam wolne terminy, konkurencyjne ceny!

Obszar działalności :

Obszar działalności to Płońsk oraz okoliczne miejscowości takie jak na przykład:

A także Nowy Dwór Mazowiecki oraz okoliczne miejscowości takie jak:

Skontaktuj się z Miki-dach!