Drewno Kominkowe i Opałowe
Budlux Michał Grubicki

Obszar działalności to
województwo zachodnio-pomorskie:

Suszenie oraz sprzedaż drewna
Koszalin, kołobrzeg, Słupsk itp.

Witam serdecznie jesteśmy firmą zajmującą się suszeniem oraz sprzedażą drewna kominkowego i opałowego. Drewno jest sezonowane długi okres czasu ,co sprawia , że drewnem można palić od razu po zakupie. Transporty mniejsze oraz większe. Obszar na którym działamy to województwo zachodnio-pomorskie czyli miasta takie jak na przykład: Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Białogard, Szczecinek, Miastko, Połczyn-zdrój, Sławno, Świdwin oraz Bobolice. Zaopatrujemy prywatne domy, instytucje takie jak szkoły, świetlice, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy. W razie szczegółowych informacji prosimy dzwonić lub skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.
Najważniejszymi cechami są: wysoka jakość, przystępne, niskie ceny, trwałość wykonanych prac, szybki termin realizacji zlecenia oraz profesjonalne doradztwo. Posiadamy wolne terminy!

Drewno kominkowe oraz opałowe
Koszalin, Sławno, Bobolice itp.

Drewno kominkowe

Drewno do kominka powinno spełniać szereg wymogów, aby zapewniało najwyższą jakość. Musi być wysokokaloryczne. Najlepsze drzewo do kominka to dąb a więc liściaste. Dąb zapewnia dużo ciepła, pali się powoli i bardzo długo. Grab ma bardzo wysoką wartość opałową, choć nie zapewnia okazałego płomienia, to gwarantuje, że w mieszkaniu będzie bardzo ciepło i przyjemnie. Wymienione przykłady to bez wątpienia najlepsze drewno do kominka. Polecane są również inne rodzaje jak brzoza, która bardzo łatwo płonie i ma optymalną średnią wartość opałową, trzyma ciepło. W zamian gwarantuje piękny, równy płomień.

Drewno opałowe

Choć wynajduje się wciąż nowe metody ogrzewania domu, to nadal dużą popularnością cieszy się drewno opałowe. Jego użycie to jeden z najstarszych sposób dostarczenia ciepła, którego historia sięga setki, a nawet tysiące lat wstecz. Przywiązanie do tradycji to jednak wcale nie główny powód stałego użytkowania drewna jako materiału opałowego. Choć należy podkreślić, że możliwość wspólnego spędzenia wieczora całą rodziną przy kominku, ma w sobie coś magicznego, co pozwala poczuć kontakt z przeszłością, która była doświadczeniem naszych przodków.

Jakie usługi oferujemy?

Obszar działalności :

województwo
Zachodnio-pomorskie

Skontaktuj się z nami!