SZPACHLOWANIE MALOWANIE PANELE Grzegorz Kunciak

Szpachlowanie, malowanie panele Olsztyn!

Dlaczego warto zdecydować się na moją ofertę malowania i szpachlowania?

Witaj na mojej stronie! Od lat specjalizuje się malowaniem oraz szpachlowaniem mieszkań, domów pomieszczeń biurowych oraz innych miejsc. Szpachlowanie ścian to aplikowanie za pomocą szpachli przygotowanej gładzi na wybraną powierzchnię, w celu jej wyrównania. Niezbędne narzędzia to paca (szpachla) i gładź. Szpachlowanie sufitu i ścian jest potrzebne, kiedy na powierzchni pojawi się nierówność, pęknięcie albo otwór po wkręcie rozporowym. Swoją pracę wykonuję na najwyższym poziomie. Wszelkie prace rozpoczynam od starannego zabezpieczenia miejsca zlecenia. W tym zabezpieczenia podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej oraz mebli.

Po / Przed
Po / Przed
Previous
Next
Po / Przed
Previous
Next

Na jakim terenie wykonuje malowanie i szpachlowanie?

Pracuje w całym województwie warmińsko-mazurskim w miejscach takich jak np:
Olsztyn, Giżycko, Ełk, Ostróda, Szczytno, Elbląg, Iława, Działdowo, Bartoszyce, Mrągowo.
Wycena oraz dojazdy są zawsze u mnie bezpłatne. Po zakończeniu pracy zawsze pozostawiam po sobie należyty porządek. Cechuje mnie odpowiedzialność nie nadużywam alkoholu oraz nie palę. Zapraszam do kontaktu.

Posiadam wolne terminy!

Kontakt i opinie

“Pan Grzegorz jest absolutnie wybitnym fachowcem. Nie poznałem chyba jeszcze tak dokładnej, precyzyjnej i uczciwej osoby w tym fachu. Do pomalowania był jeden pokój ze zdzieraniem tapet, wypełnianiem ubytków, etc. Efekt końcowy prac pana Grzegorza był na 5+!”
“Bardzo staranne wykonanie! mimo, że zadanie było z gwiazdką ze względu na rodzaj tapety położonej na ścianach – malowanie bardzo sprawne i staranne!
 
dziękujemy Panie Grzegorzu -chętnie skorzystamy ze współpracy z Panem także w przyszłości. Pozdrawiamy!”
“Sprawnie, samodzielnie, bardzo starannie- polecam z ręką na sercu”
“Pan Grzegorz jest bardzo skrupulatny i dokładny.  Jesteśmy zadowoleni z usługi. Polecam innym!”
“Sprawnie, samodzielnie, bardzo starannie- polecam z ręką na sercu”
“Jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni z usług Pana Grzegorza. Malowanie wykonane w pełni profesjonalnie. Znakomity kontakt, punktualność, wysoka kultura osobista. Szczerze polecam i na pewno skorzystam ponownie!”