MALOWANIE-SZPACHLOWANIE

Witaj na mojej stronie! Od lat specjalizuje się malowaniem oraz szpachlowaniem mieszkań, domów pomieszczeń biurowych oraz innych miejsc. Swoją pracę wykonuję na najwyższym poziomie. Wszelkie prace rozpoczynam od starannego zabezpieczenia miejsca zlecenia. W tym zabezpieczenia podłóg, stolarki okiennej i drzwiowej oraz mebli.

Po / Przed
Po / Przed
Po / Przed
Previous
Next

Pracuje w całym województwie warmińsko-mazurskim w miejscach takich jak np:
Olsztyn, Giżycko, Ełk, Ostróda, Szczytno, Elbląg, Iława, Działdowo, Bartoszyce, Mrągowo.
Wycena oraz dojazdy są zawsze u mnie bezpłatne. Po zakończeniu pracy zawsze pozostawiam po sobie należyty porządek. Cechuje mnie odpowiedzialność nie nadużywam alkoholu oraz nie palę. Zapraszam do kontaktu.

Kontakt i opinie

Malowanie ścian
+2 usługi
“Pan Grzegorz jest absolutnie wybitnym fachowcem. Nie poznałem chyba jeszcze tak dokładnej, precyzyjnej i uczciwej osoby w tym fachu. Do pomalowania był jeden pokój ze zdzieraniem tapet, wypełnianiem ubytków, etc. Efekt końcowy prac pana Grzegorza był na 5+!”
Malowanie tapety
+2 usługi
“Bardzo staranne malowanie! mimo, że zadanie było z gwiazdką ze względu na rodzaj tapety położonej na ścianach – malowanie bardzo sprawne i staranne!
 
dziękujemy Panie Grzegorzu -chętnie skorzystamy ze współpracy z Panem także w przyszłości. Pozdrawiamy!”
Malowanie ścian
+2 usługi
“Sprawnie, samodzielnie, bardzo starannie- polecam z ręką na sercu”
Malowanie ścian
+2 usługi
“Pan Grzegorz jest bardzo skrupulatny i dokładny.  Jesteśmy zadowoleni z usługi. Polecam innym!”
“Sprawnie, samodzielnie, bardzo starannie- polecam z ręką na sercu”
Malowanie ścian
+1 usługa
“Jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni z usług Pana Grzegorza. Malowanie wykonane w pełni profesjonalnie. Znakomity kontakt, punktualność, wysoka kultura osobista. Szczerze polecam i na pewno skorzystam ponownie!”