Pomoc Drogowa 24h/7 dni - Osobowe i Dostawcze do 3.5

INTER-AUTO Jarosław Urbanik

782-007-006
interauto.jarek@gmail.com
Województwo dolnośląskie:

Inter Auto POMOC DROGOWA 24/7

Firma INTER-AUTO Jarosław Urbanik oferuje pomoc drogową 24h/7 dni. Zajmujemy się głównie autami osobowymi i dostawczymi do 3.5 tony. Nasz szeroki wachlarz usług w tym zakresie to między innymi: auto holowanie, dowóz paliwa, wymiana koła, wyciąganie zakopanego auta, wyciąganie z rowu, transport aut, parking aut powypadkowych, auto zastępcze. Jesteśmy rzetelni a nasze usługi świadczymy z ogromnym profesjonalizmem oraz dokładnością. Jesteśmy specjalistami w naszym fachu co popieramy wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Nasz obszar działalności to województwo dolnośląskie w tym miasta takie jak na przykład: Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Dzierżoniów, Legnica, Lubin, Trzebnica, Oleśnica, Oława, Żarów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

POMOC DROGOWA 24/7

Zdarzył ci się wypadek lub usterka? Potrzebujesz pomocy drogowej która może przyjechać o każdej porze? Nie martw się nie mogłeś trafić lepiej! Oto co możemy ci zaoferować!

Dlaczego warto wybrać pomoc drogową firmy INTER-AUTO?

Dysponujemy profesjonalnymi rolkami serwisowymi oraz narzędziami pozwalającymi wciągniecie auta z urwanym kołem lub zablokowaną kierownicą. Żadne zlecenie nie jest dla nas strzaszne!

Auta zastępcze oraz do wynajęcia -osobowe

Oferujemy naszym klientom auta zastępcze do wynajęcia. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz aut osobowych. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Oferujemy Pomoc Drogową 24/7 na terenie takim jak:

Oraz okolice tych miast. Oferujemy również transport do 2 aut w dowolne miejsce w Polsce!
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT 23%
Gwarantujemy szybki dojazd pod wskazane miejsce i atrakcyjne ceny!
Formularz kontaktowy
Mapa obszaru naszej działalności: