Transport przeprowadzki bagażówka Jakub Stolarek "Trans-City"

Przeprowadzki Transport i bagażówka Kalisz Ostrów Wielkopolski

Najlepsze usługi w zakresie: Transport i przeprowadzki i bagażówka!

Firma Jakub Stolarek Trans-City oferuje Państwu wysoki standard usług w zakresie profesjonalnych przeprowadzek. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie realizując kompleksowe przeprowadzki: mieszkań, domów, firm i instytucji. Gwarantujemy Państwu rzetelne i terminowe wykonanie zlecenia. Auta wyposażone są w pasy do mocowania ładunków, koce do zabezpieczenia mienia przed uszkodzeniem oraz inne materiały służące do bezpiecznego i profesjonalnego przewozu rzeczy:
-kompleksowa obsługa przy załadunku i rozładunku mienia
-pakowanie i rozpakowywanie rzeczy
-demontaż , montaż mebli i wyposażenia
-fachowe zabezpieczenie do transportu
-przewóz pianin,kserokopiarek,szaf pancernych itp.
Oferujemy transport międzynarodowy. Nasze usługi transportowe wykonujemy szybko i solidnie.
Zajmujemy się usługami transportowymi już ponad 10 lat, dlatego tez jesteśmy godni zaufania. Powierzony nam towar znosimy i wnosimy ; pakujemy, owijamy; zabezpieczamy przed uszkodzeniem. Przewozimy AGD, RTV, materiały budowlane. Transport i bagażówka wykonywane są na terenie Kalisza natomiast transport i przeprowadzki na terenie Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego. Posiadamy samochód Kontener z Windą. Posiadamy wolne terminy i konkurencyjne ceny. Dbamy o porządek w miejscu pracy. Nie boimy się wyzwań. Potrzebujesz transportu, pomocy w przeprowadzce? Zapraszamy do kontaktu, pomożemy doradzimy, przetransportujemy towar we wskazane miejsce!

Niskie CENY!

Transport i przeprowadzki Kalisz
Ostrów Wielkopolski

Zaufaj firmie transportowej, która ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Kierowca odbierze i dostarczy towar w wyznaczone miejsce, solidnie go zabezpieczy, tak aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie umożliwia bezproblemowe, kompleksowe i szybkie zaplanowanie naszej pracy. W naszej ofercie odnajdziecie: przeprowadzki mieszkań, biur, przewóz mebli, przewóz rzeczy, tranport mienia, załadunek, rozładunek itp. Bagażówka. Zadzwoń ,dokonamy wstepną wycenę. Przeprowadzimy Cię szybko tanio i bezpiecznie. Przewozimy; biura, sklepy, firmy, mieszkania, Nietypowe zlecenia; przewóz Pianina(znosimy-wnosimy) Posiadamy Duży Kontener 4,10x2,15x2,16 Plandeka 8 euro paletowa 4.20x2,10x2,25 Posiadamy WINDE SAMOZAŁADOWCZĄ.

Jaki jest obszar naszej działalności?

Skontaktuj się z
Jakub Stolarek "Trans-City"