HYDRAULIK

Usługi hydrauliczne gazowe z firmą KAMEX

Posiadam wolne terminy, atrakcyjne ceny oraz bogate, wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na jakość wykonywanych prac. Zadbam o to, abyś nie musiał bać się o przyszłość swoich instalacji. Wykonuję je według gotowych projektów, po wcześniejszych konsultacjach z Klientem oraz oględzinach w miejscu, gdzie instalacja ma być założona. Powstaje ona zawsze w sposób zaplanowany, czyli tak, aby nie sprawiała ona problemów przy późniejszej rozbudowie obiektu. Zawsze trzymamy się terminów, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób rzetelny i fachowy. Posiadam wolne terminy oraz konkurencyjne ceny. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Kompleksowe usługi hydrauliczne i gazowe

Wykonuje: usługi hydrauliczne, instalacje hydrauliczne wewnętrzne i zewnętrzne w domkach i mieszkaniach, montaż pieców C.o. armatury sanitarnej, ogrzewanie podłogowe , wszelkie usterki wymiana baterii ,wanien w.c. naprawa geberitów, zamrażanie rur, kamera inspekcyjna 50m, mechaniczne udrażnianie rur kanalizacyjnych, usuwanie zatorów, przyłącza wodno-kanalizacyjne, szamba. Świadczę też usługi gazowe: montaż piecy, kotłów, pomp ciepła. Obszar działalności to województwo wielkopolskie a w tym miasta takie jak: Kalisz, Pleszew, Jarocin, Kotlin, Konin, Gniezno, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Środa Wielkopolska, Leszno Posiadam wolne terminy, atrakcyjne ceny oraz bogate, wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na jakość wykonywanych prac. Zadbam o to, abyś nie musiał bać się o przyszłość swoich instalacji. Wykonuję je według gotowych projektów, po wcześniejszych konsultacjach z Klientem oraz oględzinach w miejscu, gdzie instalacja ma być założona. Powstaje ona zawsze w sposób zaplanowany, czyli tak, aby nie sprawiała ona problemów przy późniejszej rozbudowie obiektu. Zawsze trzymamy się terminów, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób rzetelny i fachowy. Posiadam wolne terminy oraz konkurencyjne ceny. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy znają się na swoim fachu, potrafią doradzić w doborze rozwiązań adekwatnych do potrzeb.

Wolne terminy

Posiadamy wolne terminy, odezwij się póki kalendarz nie jest zapełniony!

Profesjonalizm, jakość

Bogate doświadczenie doświadczenie naszej kadry sprawia, że każde zlecenie wykonywane jest w sposób profesjonalny, dbamy o jakość i trwałość instalacji.

Obszar działalności:

Skontaktuj się z nami już dziś!