Magic Art Sztuczne Skały

KASKADY OGRODOWE Z KAMIENIA

Marzymy o szmerze wody w Naszym ogrodzie. Kaskady i strumyki to rozwiązanie, które realizujemy w niebanalny sposób. Beton architektoniczny jest alternatywą dla naturalnego kamienia. Bardzo trwały, przystosowany do naszych warunków klimatycznych, z Polskich materiałów, dający się formować i rzeźbić, pozwala wyczarowywać skały, które są wierną imitacj skał w naturze. Któż nie chciał by mieć miniatury wodospadu, który zauroczył nas podczas wakacyjnych wyjazdów. Możemy zrealizować Państwa marzenia, bo nasze projekty i wykonanie przybliżają Nas do natury. Usługi świadczymy na terenie woj. pomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego m.in. w miejscowościach tj.: Piła, Złotów, Poznań, Kalisz, Luboń, Chodzież, Wągrowiec, Trzcianka, Margonin, Oborniki, Świecie, Chełmno, Grudziądz, Wąbrzeźno, Toruń, Brodnica, Chełmża, Grzywno, Osielsko, Koronowo, Sopot, Chojnice, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Tczew, Kościerzyna, Bytów, Kwidzyn, Lębork, Słupsk.

Wyjątkowe sztuczne wodospady ogrodowe

Sztuczne wodospady ogrodowe w każdej postaci mogą Państwo znaleźć wśród naszych dotychczas wykonanych realizacji. Bez względu na wielkość działki wspólnie znajdziemy rozwiązanie, aby w ogrodzie mogło powstać miejsce przeznaczone do relaksu i wyciszenia z dźwiękiem wody w tle.

Kaskady ogrodowe z kamienia miłe dla oka

Projektujemy i wykonujemy oryginalne kompozycje skalne, kaskady, betonowe baseny o dowolnych kształtach, a także strumienie, sztuczny potok, tarasy, schody, mury oporowe, dekoracyjne itp. Umiejętności oraz możliwości technologii, którą stosujemy wykorzystać można również w aranżacji oryginalnych wnętrz rustykalnych i nowoczesnych. Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony, dlatego oferta cały czas się poszerza o nowe kaskady ogrodowe z kamienia będącego imitacją naturalnego. Dzięki temu możemy otrzymać niestandardowe kształty dopasowane do Państwa oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami.

Obszar działalności :

Skontaktuj się z Magic Art Sztuczne Skały !