Piotr Gawor
Firma Handlowo-Produkcyjna Kraków

Obszar naszej działalności to województwo małopolskie:

Dlaczego warto nas wybrać jeżeli chodzi o meble loftowe?

Oferuję meble na wymiar oraz schody z kontrukcji betonowej i metalowej na najwyższym poziomie!

Nasza firma świadczy profesjonalne meble pod wymiar. Oferujemy między innymi: schody na konstrukcji betonowej, metalowej, stopnie na konstrukcji betonowej, funkcjonalne i stylowe projekty mebli pod wymiar, meble loftowe, kuchenne, stoły szafki, regały, tarasy drewniane, cyklinownaie, układanie paneli, podłóg parkeitu. Działamy na terenie województwa małopolskiego w tym w miastach takich jak na przykład: Kraków, Myślenice, Wieliczka, Skawina, Zator, Oświęcim, Miechów, Tarnów, Bochnia, Gorlice. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy wolne teminy, konkurencyjne ceny oraz bogate doświadczenie!

Meble loftowe Kraków

Dlaczego warto się zdecydować na nasze Meble Loftowe?

Zawsze wykonujemy usługi z jak największą precyzją i zaangażowaniem. Jakość wykonywanych usług gwarantujemy wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne! Zapewniamy profesjonale doradztwo oraz indywidualną wycenę wraz z wizualizacją 3D. Naszą przewagą nad konkurencją jest rzetelność oraz terminowość. Wymarzony projekt przekazujemy w ciągu 30-90 dni.
Wybierając naszą ofertę wybieracie również: profesjonalizm, styl, jakość!

Czym charakteryzuje się nasza firma?

Przede wszystkim ogromną wiedzą w zakresie realizacji założonych projektów oraz precyzją w ich wykonaniu. Nasza wiedza wynika z ogromnego doświadczenia nabytego przez wiele lat pracy. Jesteśmy otwarci na nietypowe pomysły, nie boimy się wyzwań! Dzięki nam urządzisz, zagospodarujesz gustowne , stylowe wnętrze.

schody na konstrukcji metalowej/ betonowej!

Najmodniejsze, oryginalne schody na konstrukcji metolowej/ betonowej będą dopełnieniem każdego nowoczesnego wnętrza. W naszej ofercie znjadziesz to czego potrzebujesz! Z pewnością wybierzesz coś dla siebie a efekt będzie satysfakcjonujący.

Jakie meble na wymiar oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się:

Indywidualne wyceny z możliwością wizualizacji 3D w cenie!

Dodatkowo świadczymy Usługi remontowe takie jak:

Obszar naszej działalności: Kraków, Myślenice, skawina itp.

Obszar naszej działalności to województwo małopolskie:

Skontaktuj się z Nami!