Piotr Szkarnulis "Kuba"
Usługi remontowe Giżycko

Remonty od A do Z Giżycko!

Szukasz kogoś kto profesjonalnie i kompleksowo wykona projekt remontu twojej kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia? Piotr Szkarnulis "Kuba" świadczy remonty od a do z na najwyższym poziomie. W skład usług które obejmuje taki remont wchodzi na przykład: szpachlowanie, malowanie, gładzie, układanie płytek, remont łazienek, remonty mieszkań, domów itp. Wieloletnie doświadczenie w branży remontowej gwarantuje wysoką jakość usług oraz zadowolenie z efektów powierzonego przez państwa zlecenia. Obszar naszej działalności to miasto Giżycko oraz cały powiat giżycki w tym okoliczne miejscowości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pełen remont mieszkania Giżycko!

Kompleksowe usługi remontowe to nasza specjalność. Zdajemy sobie sprawę, że Klienci którzy szukają usług budowlanych oczekują, że jedna firma wykona kompleksowe prace, a przy tym dotrzyma określonego terminu i dokładnie taki wachlarz usług chcemy zaproponować. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie a powierzając pracę naszej firmie mają Państwo gwarancję fachowego wykonania zalecenia.
Nasza oferta zawiera rozliczne pozycje, a zestawienie ich umożliwia nam wykonanie kompleksowe remonty od A do Z co oznacza, że z nami pełen remont mieszkania, a również doprowadzenie go do tzw. stanu deweloperskiego nie będzie żadnym problemem. Szczegóły wszystkich prac zawsze ustalamy indywidualnie i kierujemy się wytycznymi Zleceniodawcy, aby właściwie zaplanować etapy podejmowanych działań oraz osiągnąć satysfakcjonujący efekt remontu.
Podstawą naszych usług jest doświadczenie, profesjonalne przygotowanie, wiedza oraz kierowanie się wytycznymi Klientów. Korzystając z usług oferowanych przez Piotr Szkarnulis "Kuba" mają Państwo gwarancję starannie wykonanego zlecenia, oddania pracy w terminie oraz konkurencyjnych wycen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Usługi remontowe jakie świadczymy:

Nasze usługi wykonujemy szybko. fachowo. tanio. kompleksowo.

Skontaktuj się z nami!