projektowanie wnętrz JM

Obszar naszej działalności to

Kompleksowe projektowanie wnętrz
Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk itp.

Biuro Projektowe JM Projektowanie Wnętrz oferuje kompleksowe projekty wnętrz wraz z pełną dokumentacja techniczną. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie . Zadzwoń do nas lub zapytaj na o szczegóły poprzez wiadomość SMS lub mail . Odpowiadamy bardzo chętnie na wszystkie pytania. Posiadamy ostatni wolny termin na projekt w tym roku z racji tego, ze zwolniło się miejsce . Dodatkowo informujemy , ze projekty wnętrz realizujemy w całej Polsce . Jako jedna z nielicznych firm w wybrany pakiet projektu w cenie mamy wliczony nadzór budowlany Czyli w zależności od pakietu od 3 do 5 wizyt na budowie . Dobro i zadowolenie klienta to masz priorytet . Obszar na którym działamy to między innymi miasta takie jak: Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Łódź, Włocławek, Koszalin, Płock, Elbląg, Malbork, Gniezno, Poznań, Sieradz, Sochaczew, Piła, Tczew, Pabianice, Ciechanów. Zadzwoń lub napisz do nas . Czekamy .

Konkurencyjne ceny! Fachowe wykonanie! Profesjonalna wycena! Wolne terminy!

Najlepsze projekty wnętrz!
Toruń, bydgoszcz, Gdańsk itp.

Dlaczego warto się zdecydować na nasze projekty wnętrz

Oferujemy kompleksowy projekt kuchni, oparty na wizualizacji 3D, szczegołowej tabeli materiałów użytych w projekcie oraz pełną dokumentację techniczną zabudowy stolarskiej do przekazania stolarzowi do wyceny. Czas realizacji na taki projekt ro 5 dni roboczych.

Czym charakteryzuje się nasza firma?

- posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie
- nie boimy się wyzwań
- do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością
- dopasowujemy się do Twoich potrzeb i pomysłów
- nasze usługi są praktyczne i kompleksowe

Kompleksowe projekty, indywidualna wycena, szybki czas realizacji

Marzysz o pięknej nowoczesnej kuchni? Chciałbyś/chciałabyś spędzać wieczory w dobrze urządzonym salonie? To nie problem, chętnie podejmę się każdego zlecenia!

Obszar działalności :

Pracujemy na terenie miast takich jak:

Mapa naszej działalności

Skontaktuj się z nami!