Remont oraz wykończenie

"Karol - Bud" Mirosław Bloch

Dostępne wolne terminy!

Zadzwoń i umów spotkanie!

Miła obsługa!

Gwarantujemy profesjonalne podejście!

Fachowe wykonanie!

Nasze prace nie mają sobie równych!

Oferowane usługi!

wykończenia wnętrz wołomin!

Nie masz pojęcia komu zlecisz remont swojego mieszkania, domu? Potrzebujesz specjalisty, który profesjonalnie podejdzie do zlecenia? Karol-Bud , to firma, która posiada bogate doświadczenie. Zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Usługi świadczymy na terenie woj. mazowieckiego a zwłaszcza w miastach takich jak: Sulejówek, Wołomin, Halinów, Otwock, Mińsk Mazowiecki. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z osobami lub firmami właśnie z tego obszaru. Z naszą pomocą odmienisz każde wnętrze. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, usługi wykonujemy KOMPLEKSOWO. Nie tylko pomalujemy ściany...gdy zajdzie taka potrzeba zamontujemy biały montaż. Nasza wykwalifikowana kadra poradzi sobie z tym bez najmniejszego problemu. Solidnie wykonany remont ucieszy Twoje oko.

Dlaczego warto zdecydować się na remont/ wykończenie wnętrz z nasza załogą???

Działamy w tej branży wiele lat. Jestesmy na rynku od 1988r. Jeżeli zależy Ci na bezieczeństwie i wygodzie wybierz nasz zespół. Pracują u nas wyłącznie przeszkoleni pracownicy z doświadczeniem. Jesteśmy rzetelni i terminowi. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny. Dbamy również o ład i porządek w miejscu pracy. Wystawiamy faktury vat. Nasza praca nie ogranicza się tylko do montażu i serwisu. Z chęcią doradzimy, dobierzemy odpowiadające potrzebom klienta rozwiązania. Chętnie dzielimy się nasza fachową wiedzą z klientami. Rozmowa jest kluczem do sukcesu. Znając potrzeby klienta możemy je spełnić. Wybierając nasza firmę decydujesz się na: terminowość, solidność, rzetelność i profesjonalizm.

Bogate doświadczenie!

wykonamy remont twoich marzeń!

gips/karton

Zabudowy gk nie są nam obce. Z ich wykorzystaniem "przerobimy" Twoje wnętrze.

układanie płytek

Na rynku istnieje wiele pieknych i oryginalnych wzorów płytek. Jeżeli chcesz odmienić swoją łazienkę...to jest ten czas!

malowanie

Czerwona, zielona, niebieska... a może w kropki? Dla nas żadne ściana nie stanowi problemu.

przeróbki hydrauliczne

Czasami zdarza się, że trzeba wykonać drobne zmiany hydrauliczne, aby przesunąć kran czy wannę. Z tym tematem też sobie poradzimy.

elewacje

Ogarnięte wnętrze? To teraz czas na resztę... Dzięki naszej załodze odmienisz swój dom i zaskoczysz sąsiadów.

układanie paneli

Panele to bardzo popularna forma wykończenia podłóg. Ułożymy je w mig!

sufity podwieszane

Chcesz stworzyć oryginalne wnętrze? Sufit podwieszany i super oświetlenie do tego to strzał w dziesiątkę!!!

biały montaż

Wanna, umywalka, zlew czekają na montaż? Ułożę płytki, zamontuje co trzeba i łazienka będzie gotowa!

Dodatkowe usługi!

Dodatkowo oferujemy:

instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje elektryczne

W obecnych czasach nie wyobrażamy sobie domu, mieszkania bez prądu czy wody. Instalacje wod-kan i elektryczne to podstawa każdej nieruchomość. Posiadamy doświadczenie również w tym temacie. Nie musisz się o to martwić!

Sprawdż gdzie wykonujemy usługi!

Obszar działalności

Miasta takie jak:

Zobaczy wykonane przez nas projekty!

Galeria naszych prac!

Skontaktuj się z nami!