,,safeTy"
Usługi ochrony przeciwpożarowej

Naciśnij przycisk, aby przejść do kontaktu!

Kilka słów o firmie safeTy:

Potrzebujesz specjalisty, który profesjonalnie podejdzie do zlecenia? Posiadamy bogate doświadczenie. Zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Usługi świadczymy na terenie woj. podlaskiego a zwłaszcza w miastach takich jak: Białystok, Sokółka, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Mońki, Zambrów, Łomża, Siemiatycze, Augustów, Grajewo. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z osobami lub firmami właśnie z tego obszaru.  W zakres naszych usług wchodzi: nadzór nad bezpieczeństwem pożarowym w obiekcie, audyt bezpieczeństwa pożarowego, wyposażenie obiektów w podręczny sprzęt gaśniczy, pracownicze szkolenia przeciwpożarowe, opracowanie oraz aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, wyznaczanie oraz oznakowanie dróg ewakuacyjnych. 

Pełen profesjonalizm

Przystępne ceny

Gwarancja jakości

Lata doświadczenia

Nadzór nad bezpieczeństwem pożarowym w obiekcie

Oferujemy stały nadzór oraz kompleksową obsługę w zakresie ochrony przeciwpożarowej Państwa firmy. Na bieżąco informujemy o wszelkich zmianach, niezgodnościach, ale także o prawidłowych działaniach prowadzonych przez zatrudniony personel. Nasza firma pomaga właścicielom obiektów, aby na bieżąco zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa oraz prawidłowego interpretowania przepisów przez użytkowników obiektu. W wyniku prowadzonego nadzoru obiektu wypełniane są protokoły z każdorazowej wizyty oraz wpisy w książce obiektu i/lub nadzoru do wglądu właściciela.

Audyt bezpieczeństwa pożarowego

Sporządzam audyty mające na celu sprawdzenie faktycznego stanu bezpieczeństwa w odniesieniu do aktualnych przepisów prawa. Zakres zlecenia ustalany jest indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb. Może być to ocena wybranego zagadnienia lub kompleksowa ocena stanu bezpieczeństwa pożarowego budynku, czy wybranego elementu procesu produkcyjnego. 

Wyposażenie obiektów w podręczny sprzęt gaśniczy

Wyposażamy budynki w podręczny sprzęt gaśniczy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów. Odpowiednio dobrane oraz rozmieszczone zgodnie z Rozporządzeniem gaśnice znacząco wpływają na bezpieczeństwo pożarowe obiektu. Przeszkolony pracownik potrafi sprawnie użyć gaśnicę oraz co za tym idzie ugasić pożar w początkowej jego fazie ograniczając powstałe straty.

Pracownicze szkolenia przeciwpożarowe

Organizujemy szkolenia przeciwpożarowe dla pracowników składające się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Omawiane są podstawowe zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, a także zagrożenia występujące w obiekcie. Na części praktycznej przeprowadzamy próbną ewakuację oraz podejmujemy próbę gaszenia przy pomocy podręcznego sprzętu gaśniczego.

Opracowanie oraz aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego

Sporządzamy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów z dnia 7 czerwca 2010 r.  Dokument zawiera warunki ochrony ppoż., a także przedstawia prawa i obowiązki pracodawców, pracowników oraz firmy zewnętrzne prowadzące prace na terenie zakładu. Ponadto do Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego dołączane są plany ewakuacyjne, określające prawidłowość warunków ewakuacji dbając o bezpieczeństwo użytkowników obiektu.

Wyznaczanie oraz oznakowanie dróg ewakuacyjnych

Oferujemy wyznaczenie oraz oznakowanie dróg ewakuacyjnych jak również wykonanie planów ewakuacyjnych zgodnie z polską normą.

Obszar działalności


Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy a skontaktujemy się z tobą!