TKP INVEST ANDRZEJ ZIELIŃSKI

Montaż/Demontaż Układanie Paneli Podłogowych, Listwy, Deska

Firma TKP Invest Andrzej Zieliński - Twój kawałek podłogi oferuje profesjonalny montaż/demontaż, układanie paneli podłogowych, listwy, deska. Usługi dodatkowe jakie świadczymy to również np.: Demontaż starej podłogi, położenie podkładów, układanie paneli podłogowych, montaż listew przypodłogowych układanie deski barlineckiej układanie paneli winylowych. Wolne terminy Konkurencyjne ceny.
Działam na terenie miedzy innymi: Łódź, Konstantynów Łódzki, Szczukwin, Kruszów, Rydzynki, Czyżeminek, Koluszki, Brójce, Kurowice Kościelne, Felicjanów oraz w innych miejscowości w powiecie łódzkim wschodnim
Cena za usługę jest ustalana indywidualnie według projektu.
Wystawiam fakturę vat.

Demontaż starej podłogi

Twoja podłoga jest w słabym stanie? A może po prostu Ci się znudziła? Teraz to nie problem! Profesjonalnie Ci ją zdemontuję. Gwarantuje zadowolenie. Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza poniżej, lub po prostu zadzwoń na mój numer i wykonaj u mnie demontaż starej podłogi!

Stara podłoga
podkład pod panele

Położenie podkładów

Jeśli zdecydujemy się na wykończenie posadzki przy użyciu paneli podłogowych, nie możemy zapominać o bardzo ważnej roli, jaką pełni podkład. Położenie podkładów pod warstwą dekoracyjną izoluje termicznie i akustycznie, ponadto sprawi że podłoga posłuży nam dłużej. Jeśli interesuje Cię ta opcja skontaktuj się ze mną za pomocą formularza poniżej lub po prostu zadzwoń na mój numer. Sprawdź też inne usługi!

Układanie paneli podłogowych

Panele świetnie sprawują się w domu jak i mieszkaniu. Na ryku jest ogromny wybór paneli drewnopodobnych. W swojej ofercie mam układanie paneli podłogowych jeśli interesuje Cię ta opcja skontaktuj się ze mną za pomocą formularza poniżej lub po prostu zadzwoń na mój numer. Sprawdź też inne usługi!

Montaż listwy podłogowej

Montaż listew przypodłogowych

Listwa przypodłogowa świetnie zakrywa zakończenia paneli, płytek oraz innych materiałów podłogowych. Na rynku jest ogromny wybór wzorów. Oferuje montaż listew przypodłogowych. Jeśli interesuje Cię ta opcja skontaktuj się ze mną za pomocą formularza poniżej lub po prostu zadzwoń na mój numer. Sprawdź też inne usługi!

Układanie paneli winylowych

Jeśli interesuje Cię ta opcja skontaktuj się ze mną za pomocą formularza poniżej lub po prostu zadzwoń na mój numer. Sprawdź też inne usługi!

Realizacje firmy TKP Invest Andrzej Zieliński:

TKP Invest Andrzej Zieliński pracuje na terenie:

Formularz kontaktowy

Mapa