Tynki Maszynowe, Cementowo-wapienne, Gipsowe

Profesjonalne tynki maszynowe cementowo-wapienne oraz gipsowe!

Oferuję Państwu profesjonalne usługi tynkarskie. Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam na wykonywanie naszej pracy w sposób dokładny oraz profesjonalny z którego każdy nasz klient jest bardzo zadowolony. Nasze usługi świadczymy na terenie woj. małopolskie: Oświęcim, Brzesko, Sucha Beskidzka, Miechów, Chrzanów, Bochnia, Limanowa, Gorlice, Budzów itp. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość w stosunkowo niskiej cenie, posiadamy profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego warto zdecydować się na tynki maszynowe?

Prace tynkarskie wykonywane maszynowo to przede wszystkim oszczędność czasu i wydajność pracy. Tynkowanie maszynowe jest nawet do 3-4 razy szybsze od tynkowania ręcznego, z użyciem np. betoniarki. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wykańczania dużych powierzchni. Obecnie to najpopularniejsza metoda wykańczania.

Tynki cementowo-wapienne. Dlaczego warto?

Są odporne na działanie wilgoci, mogą być więc stosowane w każdym pomieszczeniu, także mokrych – kuchniach, łazienkach i pralniach, w których wilgotność powietrza utrzymuje się na wysokim poziomie. Zaletą tego rodzaju tynków maszynowych jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. W ich przypadku nie wystarcza aplikacja jednej warstwy, a minimum dwie lub więcej (grubość warstw od 5 do 15 mm).

Tynki gipsowe. Dlaczego warto wybrać ten rodzaj tynków?

Tego rodzaju tynki maszynowe są wyjątkowo łatwe w obróbce i pozwalają uzyskać idealnie równe powierzchnie. Tworzą gładką, białą fakturę - dobrą bazę pod dekoracyjne farby wykończeniowe. Co ważne, do wykończenia ściany czy sufitu wystarcza jedna warstwa tynku (minimalna grubość tynku to 8 mm, maksymalna 50 mm). W niektórych przypadkach pod tynk gipsowy trzeba położyć specjalną siatkę zwiększającą przyczepność.

tynki maszynowe, cementowo-wapienne, gipsowe.

Usługi wykonujemy na obszarze takim jak woj. małopolskie a dokładniej:

Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu.