Marcin Gajda
tynki maszynowe

Obszar naszej działalności to:

Tynki maszynowe, gipsowe, cementowo-wapienne

Firma wykonuje tynki maszynowe cementowo-wapienne oraz tynki gipsowe i wylewki maszynowe. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją kompleksowo wykonanego zlecenia. Pracujemy w zgranym zespole specjalistów. Zadowolenie klienta jest dla nas zawsze sprawą priorytetową. Materiał, który wykorzystujemy podczas pracy jest dobierany indywidualnie do potrzeb klienta. Wybierając naszą ofertę stawiasz na jakość i profesjonalizm!

Konkurencyjne ceny! Fachowe wykonanie! Profesjonalna wycena! Wolne terminy!

Profesjonalne tynki maszynowe, wylewki PRzysucha, radom!

Tynki maszynowe cementowo-wapienne

Są odporne na działanie wilgoci, mogą być więc stosowane w każdym pomieszczeniu, także mokrych – kuchniach, łazienkach i pralniach, w których wilgotność powietrza utrzymuje się na wysokim poziomie. Zaletą tego rodzaju tynków maszynowych jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. W ich przypadku nie wystarcza aplikacja jednej warstwy, a minimum dwie lub więcej (grubość warstw od 5 do 15 mm).

Tynki maszynowe gipsowe

Tego rodzaju tynki maszynowe są wyjątkowo łatwe w obróbce i pozwalają uzyskać idealnie równe powierzchnie. Tworzą gładką, białą fakturę – dobrą bazę pod dekoracyjne farby wykończeniowe. Co ważne, do wykończenia ściany czy sufitu wystarcza jedna warstwa tynku (minimalna grubość tynku to 8 mm, maksymalna 50 mm).

Wylewki maszynowe

Wylewka, inaczej podkład podłogowy może być wykonywany w całości na budowie lub przygotowywany z gotowej mieszanki. Naszą wizytówką sa jednolite, dobrze wykonane wylewki. Przewagą maszynowych wylewek, które odnajdziecie w naszej ofercie jest przede wszystkim czas, jaki trzeba poświęcić na prace wykonawcze.

Obszar naszej działalności :

Nasze prace wykonujemy na terenie:

Radom oraz okolice:

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas by umówić się na darmową wycenę projektu!