Usługi dekarskie Kompleksowe Remonty

Max Bud deker

Naciśnij przycisk, aby przejść do kontaktu!

Kompleksowe Remonty Kędzierzyn Koźle, Rybnik, Racibórz!

Musisz zrobić remont i szukasz profesjonalnego fachowca? Nasze bogate doświadczenie przekłada się na jakość wykonywanych prac. Zaufaniem obdarzyło nas wielu klientów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne- dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Usługi świadczymy na terenie miast takich jak: Kędzierzyn Koźle, Rybnik, Racibórz… ale nie tylko- zadzwoń na pewno się dogadamy!  Dojedziemy również do okolicznych miejscowości. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z osobami lub firmami właśnie z tego obszaru.  W zakres naszych usług wchodzi: malowanie, szpachlowanie, zabudowy z płyt gk, podwieszane sufity, układanie glazury, układanie paneli, układanie terakoty. Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz!

Pełen profesjonalizm

Przystępne ceny

Jakość i precyzja

Wolne terminy

KOMPLEKSOWE REMONTY Kędzierzyn Koźle ,Rybnik, Racibórz!

kIM JESTEŚMY?

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu  Staramy się, aby klient był zawsze zadowolony. Ustalamy budżet terminy i tego się trzymamy. Dbamy o ład i porządek w miejscu pracy.  Zadzwoń do nas, na pewno się dogadamy! Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb i budżetu! 

Profesjonalne wykończenia wnętrz

Kompleksowe remonty Rybnik

Skontaktuj się z nami, doradzimy, pomożemy, ustalimy szczegóły!

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

To co wyróżnia nas na tle konkurencji:

Ocieplanie budynków

Budynków ociepla się styropianem lub wełną mineralną. Oba materiały charakteryzują się porównywalnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Współczynnik przewodności cieplnej λ (lambda) dla wełny wynosi ok. 0,035-0,045 W/(m·K), natomiast dla styropianu

Docieplanie dachów

Dach można ocieplić m.in.: wełną mineralną, styropianem, polistyrenem ekstrudowanym, folią termoizolacyjną. Sprawdź, jaką minimalną grubość powinna mieć izolacja z różnych materiałów ociepleniowych. najcieplejsze, co pozwoli zmniejszyć grubość warstw dachu. Najczęściej wykorzystuje się wełnę.

Dachówka ceramiczna i betonowa

Najpopularniejszymi pokryciami dachu są dachówki ceramiczne, cementowe oraz blachodachówka. Dotąd często inwestorzy decydowali się na gont bitumiczny, ale dziś coraz częściej zastępuje się go blachą płaską w nowocześniejszym wydaniu.

Wieżby Dachowe

Tradycyjną więźbę dachową wykonuje się z elementów drewnianych (bali, belek, krawędziaków, łat i desek), które skręca się lub zbija na budowie. Na ogół materiał na nią kupuje się w składach drewna konstrukcyjnego i tartakach. Do budowy stosuje się najczęściej drewno iglaste (świerkowe lub sosnowe)

Rozbiórki

Wykonujemy rozbiórki. Zadzwoń , na pewno się dogadamy!

Usuwanie Azbestu i Eternitu

Aby pozbyć się azbestu z posiadłości osoby fizyczne powinny zgłosić wniosek do gminy, zawierający dokumentację ilości, rodzaju i miejsca występowania azbestu oraz sposób jego eliminowania.

Blachodachówka

Pokrycie dachowe z blachy (blachodachówka) – jakie są rodzaje? Blachodachówka falista. Jej kształt przypomina klasyczną dachówkę ceramiczną. ...Blachodachówka płaska. Coraz częściej obecna w nowoczesnych projektach domów. ...Blachodachówka trapezowa. ...Blachodachówka na rąbek. ...Blachodachówka itp.

Montaż i naprawy pokryć dachowych

Najlepszym sposobem będzie naprawa dachu z papy na zimno przy użyciu płynnej membrany. Dziurawy dach z papy naprawimy bez konieczności usuwania starej warstwy. Renowacja pokrycia dachowego z papy przy użyciu membrany poliuretanowej gwarantuje doskonałą szczelność, a także odporność na pozostałe warunki atmosferyczne.

Papy termozgrzewalne

Umożliwiają skuteczne zabezpieczenie dachu.

Przekładki dachówki

Szukasz fachowca, który wykona dla Ciebie przekładki dachówki? Dobrze trafiłeś!

Kompleksowe usługi!

Usługi ogólnobudowlane Kędzierzyn Koźle

Malowanie Tapetowanie Kafelkowanie

Odmienimy każde wnętrze, podłogi ściany!

Zabudowy Gipsowo-kartonowe

To rozwiązanie często wykorzystywane podczas remontów, wykończen.

Zabudowy kominków

Zabudujemy Twój kominek, będzie wyglądać rewelacyjnie!

Osuszanie Budynków

Osuszymy każdy budynek!

Biały Montaż

Wykończymy łazienkę, biały montaż to dla nas pestka!

Elektryka

Nie boimy się prądu. Przeróbki elektryczne to nic trudnego!

Wykończenia wnętrz od A do Z

Nie musisz szukać kilku fachowców, zajmiemy się wszystkim!

Ocieplanie zewnętrzne i wewnętrzne

Ocieplenia są bardzooo ważne. Nie martw się, zajmiemy się tym tematem!

Dojedziemy do Ciebie!

Obszar działalności:

Skontaktuj się z nami!