Usługi ogólnobudowlane
Grzegorz Domański

Obszar naszej działalności to województwo lubelskie:

Usługi ogólnobudowlane!
Radzyń Podlaski, Lubartów, Parczew itp.

Wykonam pracę wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Charakteryzuje mnie jakość wykonanych prac oraz profesjonalizm. Wykonuje między innymi: glazura, malowanie, szpachlowanie, zabudowa g-k, ocieplenie poddasza, drobne przeróbki hydrauliczne i elektryczne podwieszane sufity. Generalnie wykonuje nowoczesne wykończenia od A do Z. Obszar działalności to województwo lubelskie w tym miasta takie jak na przykład: Radzyń Podlaski, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Łuków, Biała podlaska, Łęczna, Terespol, Włodawa, Okuninka. Zapraszam do kontaktu!

Konkurencyjne ceny! Fachowe wykonanie! Profesjonalna wycena! Wolne terminy!

Profesjonalne Usługi ogólnobudowlane.

Dlaczego warto się zdecydować na nasze usługi ogólnobudowlane?

Jesteśmy rzetelni, terminowi. Dbamy o ład i porządek w miejscu pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Usługi wykonujemy precyzyjnie i starannie, dbając o detale. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientom wykonujemy bezpłatne konsultacje przed rozpoczęciem prac. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze metod, środków i materiałów. Oddaj remont w ręce specjalistów z bogatym doświadczeniem!

Wykonam pracę wewnątrz jak i na zewnątrz budynku!

W zakres naszych usług wchodzą prace wewnętrzne i zewntrzne. Zadbamy o wygląd Twojego salonu, łazienki, kuchni. Potrzebujesz pomocy przy remoncie domu, mieszkania? aA moze chcesz wykońćzyć mieszkanie znajdujące sięw stanie deweloperskim? Skontaktuj się z nami, z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia!

układanie glazury Malowanie szpachlowanie oraz wiele więcej!

Nie boimy się wyzwań, pomalujemy Twój pokój, ułożymy glazurę, z nami każde wnętrze nabierze niwego wyrazu i charakteru. Nie zawracaj sobie głowy remontem, malowaniem itd. Zleć to fachowcom!

Jakie usługi ogólnobudowlane oferujemy?

Nasze usługi

Na czym polegają nasze usługi ogólnobudowlane?

Układanie glazury

Płytki ceramiczne to jeden z najpopularniejszych sposobów na wykończenie podłogi. Stosowane są głównie w łazienkach i kuchniach, ale coraz częściej można je spotkać także w pozostałych pomieszczeniach

Malowanie

Starannie i precyzyjnie pomalowane ściany to podstawa podczas urządzania lub odnawiania mieszkania. Kolor i sposób jego rozłożenia na poszczególnych płaszczyznach wpływa na jakość i komfort użytkowania mieszkania lub domu oraz pomaga w stworzeniu niepowtarzalnych aranżacji

Szpachlowanie

Polega ono przede wszystkim na uzupełnieniu wszelkich ubytków znajdujących się na ścianach, a następnie pokryciu masą szpachlową całej ich powierzchni w celu zniwelowania wszystkich większych nierówności.

ocieplenie poddasza

Według najnowszych statystyk przez poddasze z domu może uciekać nawet 25% energii, dlatego też warto zainwestować w odpowiednie materiały, dzięki którym współczynnik ten będzie można zniwelować do minimum.

Drobne przeróbki hydrauliczne

Nie każdy musi wiedzieć, jak wymienić baterię w zlewozmywaku kuchennym albo naprawić piecyk w łazience – czasem lepiej jest wezwać fachowca.

Zabudowa
g-k

Płyty gipsowo-kartonowe dają nam wiele możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Z ich pomocą można wykonać między innymi ścianki działowe o lekkiej konstrukcji, sufity podwieszane, a nawet zbudować praktyczny regał na książki.

Drobne przeróbki elektryczne

Remont domu, a wraz z nim instalacji elektrycznej, jest doskonałą okazją do udoskonalenia istniejących rozwiązań oraz do zastosowania nowych, poprawiających komfort użytkowania domu. Nie zawsze trzeba od razu wymieniać całą instalację. Czasem wystarczą niewielkie zmiany lub przeróbki.

Podwieszane sufity

Sufity podwieszane mają wiele zastosowań, choć głównie wykorzystuje się je do zmniejszania kubatury dużych pomieszczeń. Na rynku istnieje kilka rozwiązań sufitów podwieszanych.

Nowoczesne wykończenia od A do Z

Wykończenie wnętrz to prace następujące po zakończeniu etapów budowy. W zakres prac wykończeniowych wchodzą działania doprowadzające nieruchomość do stanu pod klucz.

Obszar działalności :

Województwo lubelskie:

Skontaktuj się z nami!