Usługi Remontowe
tynki dekoracyjne
beton architektoniczny
"Figmal"

Obszar działalności:

województwo małopolskie

województwo Śląskie:

Profesjonalne Usługi remontowe
Gliwice, Chrzanów itp.

Wykonujemy tynki dekoracyjne najlepszych producentów polskich i włoskich. W nasz szeroki wachlarz usług remontowych wchodzi: beton architektoniczny, tynki dekoracyjne, sufity podwieszane, gładzie maszynowe, malowanie tradycyjne oraz malowanie natryskowe. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Wykonujemy beton architektoniczny w masie z różnymi efektami dodatkowymi, imitacja spieków, trawertyn, ściany z różnymi piaskami i kulkami szklanymi itd. Wycena i kosztorys gratis. Działamy na terenie śląska i małopolski. Jeżeli chodzi o województwo małopolskie obszar naszych usług to między innymi: Kraków, Oświęcim, Chrzanów, Skawina, Zator, Wadowice, Andrychów, Olkusz, Balice, Myślenice. W województwie śląskim nasze usługi świadczymy w miastach typu: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Pszczyna, Jaworzno, Bytom, Zabrze, Tychy, Żory, Chorzów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie krępuj się zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy!
Najważniejszymi cechami są: wysoka jakość, przystępne, niskie ceny, trwałość wykonanych prac, szybki termin realizacji zlecenia oraz profesjonalne doradztwo. Posiadamy wolne terminy!

Beton architektoniczny i tynki dekoracyjne
Chrzanów gliwice itp.

Profesjonalny
beton architektoniczny

Beton architektoniczny zyskuje coraz większą popularność w aranżowaniu architektury wnętrz i fasad budynków. Znajduje zastosowanie na ścianach, sufitach, posadzkach oraz przy tworzeniu mebli czy obiektów małej architektury. Długi czas powierzchnie betonowe kojarzone były z obiektami industrialnymi, przemysłowymi i magazynowymi. Z czasem coraz częściej zaczęły pojawiać się „na salonach” domów prywatnych.

Fachowe
tynki dekoracyjne

Na rynku dostępnych jest aktualnie wiele rodzajów tynków dekoracyjnych, wśród tych cieszących się największą popularnością wymienić można przede wszystkim tynki strukturalne, które doskonale sprawdzają się w przypadku wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Możemy nimi pokryć wszystkie ściany lub tylko niewielki ich fragment, co sprawia, że odpowiednie ich wykorzystanie jest w stanie wizualnie powiększyć pomieszczenia, dzięki ich odpowiedniemu umiejscowieniu, a także jasnej barwie sprawiającej, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne.

Jakie usługi remontowe oferujemy?

Nasze usługi remontowe:

Obszar działalności :

województwo małopolskie

województwo Śląskie:

Skontaktuj się z nami!