Usługi remontowe Kraków
Ryszard Soboń

Obszar działalności to Kraków oraz okoliczne miejscowości takie jak na przykład:

Drobne remonty i wykończenia Kraków!

Oferuję wykończenia wnętrz oraz remonty na najwyższym poziomie!

Ryszard Soboń oferuje szereg profesjonalnych prac remontowych. Charakteryzuję się ogromną precyzją oraz skrupulatnością w wykonaniu zleceń zgodnie z życzeniem klienta. Powierzając mi remont jakiegokolwiek pomieszczenia można oczekiwać fachowo wykonanego zadania. W mój szeroki wachlarz usług wchodzą na przykład: drobne remonty, malowanie, szpachlowanie, gładzie, drobne naprawy elektryczne, naprawa gniazdek oraz naprawa awarii, montaż gniazdek, układanie płytek, terakoty i paneli, składanie mebli oraz inne! Oferuje wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac, z gwarancją świadczonych usług. Gwarantuje konkurencyjne ceny!

Usługi remontowe: MAlowanie szpachlowanie montaż i nie tylko!

Moje usługi są zawsze wykonywane z jak największą precyzją i zaangażowaniem. Z czystym sumieniem nazywam siebie fachowcem w dziedzinie usług remontowych. Jakość wykonywanych usług gwarantuje moim wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Zadowolenie klienta jest dla mnie zawsze rzeczą priorytetową! Zapewniam profesjonale doradztwo oraz indywidualną wycenę. Cechuje mnie rzetelność i terminowość. Dbam o ład i porządek w miejscu pracy.

Gdzie świadczę moje usługi remontowe?

Mój obszar działalności to Kraków oraz okoliczne miejscowości tego miasta. Przykładowe miejscowości w których podejmę się zleceń to między innymi: Kraków, Skawina, Wieliczka, Kłaj, Myślenice, Dobczyce, Gdów, Łapanów, Jawornik, Czernichów. Jeżeli mieszkasz w okolicach Krakowa zadzwoń na pewno będę chętny do podjęcia Twojego zlecenia.

Jakie kompleksowe usługi remontowe wykonuje?

Oferuje Profesjonalne usługi remontowe oraz wykończenia wnętrz takie jak:

Posiadam wolne terminy, konkurencyjne ceny!

Obszar działalności :

Obszar działalności to Kraków oraz okolice takie jak:

Skontaktuj się ze mną!