Tomasz Jakubowski

usługi spawalnicze

Kompleksowe usługi spawalnicze inowrocław

Usługi świadczymy na terenie miast takich jak: Inowrocław, Konin, Koło, Poznań, Kalisz, Września, Żnin, Mogilno, Kutno, Turek… ale nie tylko- zadzwoń na pewno się dogadamy!  Dojedziemy również do okolicznych miejscowości.  Podejmiemy współpracę z osobami lub firmami właśnie z tego obszaru.  Jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Nie boimy się wyzwań. W naszej ofercie odnajdziecie następujące usługi:  bramy, ogrodzenia ,schody metalowe, konstrukcje stalowe, cynkowanie, malowanie proszkowe… zespawmy każdy element! Nie czekaj, zadzwoń, dogadamy się co możemy zrobić i na kiedy!  

Pełen profesjonalizm

Konkurencyjne ceny

Jakość i precyzja

Wolne terminy

Najlepsze ogrodzenia!

Ogrodzenia, bramy

Wykonanie ogrodzenia na wymiar to gwarancja dokładnego dopasowania rozmiaru konstrukcji do specyfiki miejsca oraz do upodobań Klienta. Indywidualny projekt spełni oczekiwania i potrzeby zleceniodawcy oraz nada unikatowego charakteru posesji tworząc z ogrodem, budynkami spójną całość. Wykonujemy ogrodzenia domów mieszkalnych, placów zabaw, działek rekreacyjnych, przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w produkcji i montażu ogrodzeń, balustrad, schodów.

Kompleksowe

Usługi spawalnicze

Zajmujemy się  produkcją i montażem. Wykonamy ogrodzenia nowoczesne, ogrodzenia kute, balustrady, schody, balkony, bramy wraz z montażem automatu, furtki, konstrukcje stalowe, ogrodzenia panelowe, usługi spawalniczeWieloletnie doświadczenie umożliwia nam wykonywanie naszych usług na najwyższym poziomie. 

Trwałe, profesjonalnie wykonane

Balustrady

Specjalizujemy się w produkcji i montażu ogrodzeń, balustrad, schodów. W naszej ofercie odnajdziecie również: balustrady i barierki balkonowe i schodowe. Wykonujemy balustrady we wskazanych wzorach i wymiarach na tarasy, balkony oraz schody. Robimy systemowe oraz spawane ze wzorów własnych lub projektów balustrady. Pozwolą one na zabezpieczenie wewnętrznych oraz zewnętrznych przestrzeni.

Zapoznaj się z nasza ofertą!

Jakie usługi wykonujemy?

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise

bramy

ogrodzenia

metalowe schody na wymiar

spawanie

Zobacz nasze projekty!

Galeria naszych prac!

Dojedziemy do Ciebie!

Obszar działania:

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise

Skontaktuj się z nami!