Posadzki Betonowe, Jastrychowe

Wylewki maszynowe Gliwice

Naciśnij przycisk, aby przejść do kontaktu!

Posadzki betonowe

Wieloletnie doświadczenie w zakresie robót posadzkarskich solidność szybkość a przy tym co najważniejsze bardzo dobra cena, to atuty naszej firmy. Prace wykonywane są za pomocą spalinowego agregatu Mixokret który pozwala dostarczać materiał na wysokie kondygnacje budynku lub sporo oddalonego miejsce złożenia materiału od budynku. Używamy najlepszych materiałów to znaczy piasek płukany, dobrej jakości cement oraz dodatki takie jak plastyfikatory które pozwalają zmniejszyć ilość wody i uelastycznić beton szczególnie przy ogrzewaniu podłogowym. Do betonu dodajemy włókna polipropylenowe które znacznie wzmacniają jego strukturę. Użycie agregatu Mixokret pozwala na wykonanie posadzki metodą półsuchą o bardzo wysokiej jakości w stosunku do wylewek tradycyjnych. Tak ułożony beton wygładzany jest zacieraczką mechaniczną przez co uzyskujemy bardzo odporną na ścieranie, gładką, równą i niepyląca powierzchnię. 

Pełen profesjonalizm

Przystępne ceny

Jakość i precyzja

Wolne terminy

Wylewki maszynowe Gliwice

Dokonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco wcześniejsze pomiary poziomów w celu ustalenia grubości styropianu układanego pod ogrzewanie podłogowego oraz wstępną wycenę. Koszt posadzki z materiałem przy grubości 5 do 7cm to 29 zł metr kwadratowy.
Bez materiału 17zł metr kwadratowy. Dodatki to znaczy plastyfikator, włókna oraz taśma brzegowa – 2 złote za metr kwadratowy. Wykonujemy także posadzki i małej powierzchni – cena ustalana jest indywidualnie

Wylewki maszynowe gliwice

kIM JESTEŚMY?

Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, zadzwoń, na pewno się dogadamy!

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

To co wyróżnia nas na tle konkurencji:

Profesjonalne usługi remontowo budowlane:

wylewki maszynowe

posadzki betonowe

posadzki mixokretem

posadzki jastrychowe

posadzkarstwo

usługi budowlane

Dojedziemy do Ciebie!

Skontaktuj się z nami!