ZAKŁADANIE OGRODÓW, USŁUGI BRUKARSKIE

ZIELONY AZYL

Naciśnij przycisk, aby przejść do kontaktu!

ZAKŁADANIE OGRODÓW POZNAŃ

Specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych i przestrzeni komercyjnych. Kompleksowo zajmiemy się Twoim ogrodem oferując szeroki wachlarz usług: zakładamy ogrody, sadzenie/przesadzanie roślin, zakładanie trawnika z siewu lub rolki, montaż małej architektury, wykonywanie oświetlenia ogrodu, zakładanie oczek wodnych, kaskad, strumieni, wykonywanie nawierzchni, przebudowa istniejących ogrodów, wykonujemy projekty, budujemy systemy nawadniania na bazie renomowanych firm Rain Bird i Hunter, serwisujemy istniejące systemy, przygotowujemy systemy na okres zimowy i uruchamiamy na wiosnę.  Usługi świadczymy w miejscowościach tj, Puszczykowo, Mosina, Poznań, Suchy Las, Rokietnica.

Tak szeroki zakres usług ogrodniczych daje Państwu pewność wykonania doskonałego ogrodu na lata, którym będziesz się cieszył ze swoją rodziną i znajomymi.

 

Pełen profesjonalizm

Przystępne ceny

Jakość i precyzja

Wolne terminy

USŁUGI BRUKARSKIE POZNAŃ

Usługi brukarskie prowadzimy na terenie całego kraju Poznań Warszawa Kraków i po za jego granicami. Gwarantujemy solidne i szybkie wykonanie wraz z gwarancją i fakturą. Zapewniamy klientowi towar w najniższych cenach, prosto do producenta a nie przez pośredników. Oferujemy: układanie kostki granitowej,  układanie kostki betonowej, układanie łupka granitowego, układanie każdego rodzaju dzikiego kamienia naturalnego, utwardzanie terenu, odwodnienia, stawianie ogrodzeń z kamienia, ogrodzenia gabionowe. Na prośbę Klienta wyliczymy całkowite koszty każdej inwestycji.

Pielęgnacja ogrodów Puszczykowo

kIM JESTEŚMY?

Od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem zarówno ogrodów przydomowych jak i aranżacją zieleni publicznej.Ogrodnictwo to nasza pasja, która w połączeniu z wysokimi kompetencjami, wiedzą i ciągłym rozwojem – jest gwarancją profesjonalnych usług.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

To co wyróżnia nas na tle konkurencji:

Profesjonalne usługi ogrodnicze

sadzenie/ przesadzanie roślin

montaż małej architektury

zakładanie trawnika z siewu lub rolki

wykonywanie oświetlenia ogrodu

zakładanie oczek wodnych, kaskad, strumieni

wykonywanie nawierzchni

zakładanie trawnika z siewu lub rolki

budujemy systemy nawadniania na bazie renomowanych firm Rain Bird i Hunter,

serwisujemy istniejące systemy

przebudowa istniejących ogrodów

Kompleksowe usługi brukarskie

układanie kostki granitowej

układanie kostki betonowej

układanie łupka granitowego

układanie każdego rodzaju dzikiego kamienia naturalnego

utwardzanie terenu

odwodnienia

stawianie ogrodzeń z kamienia

ogrodzenia gabionowe

Dojedziemy do Ciebie!

Skontaktuj się z nami!